Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
 OTO YIKAMA ŞAMPUANI

CAR CLEANING PX-210

Bütün araçların dış temizliğinde fırça ve sünger yardımı ile kullanılan araç yüzeyini çizmeden ,  boyaya zarar vermeden temizleme işlemi yapan bir üründür. Araç yüzeyinde parlaklık oluşturur . Uygulamada durulama esnasında yalnızca basınçlı su kullanılır . Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Oto yıkama sanayi ve oto bakım servisleri .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 – 60 Kg

image
 FIRÇASIZ OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ

CAR CLEANING PX-211

Araçların dış temizliğinde kullanılan ekonomik araç yıkama köpüğüdür . Fırça ve süngere ihtiyaç duyulmadan , araç yüzeyini çizmeden , boyaya zarar vermeden temizleme işlemi yapar . Araç yüzeyinde parlaklık oluşturur . Uygulamada durulama esnasında yalnızca basınçlı su kullanılır .  Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri :  Oto yıkama sanayi ve oto bakım servisleri .
Ambalaj Şekli :  20 – 30 – 60 Kg

image
 EXTRA FIRÇASIZ OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ

CAR CLEANING PX-212

Araçların dış temizliğinde kullanılan araç yıkama köpüğüdür . Fırça ve süngere ihtiyaç duyulmadan, araç yüzeyini çizmeden, boyaya zarar vermeden temizleme işlemi yapar . Araç yüzeyinde parlaklık oluşturur . Uygulamada durulama esnasında yalnızca basınçlı su kullanılır . Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri :  Oto yıkama sanayi ve oto bakım servisleri .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 – 60 Kg

image
KONTEYNER TEMİZLEME SIVISI

CAR CLEANING PX-213

İçeriğindeki yüksek yağ sökücü bileşik sayesinde, yüzey üzerinde tuttar , inatçı yağları, kiri söker , derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar .  
Kullanım Yerleri : Tüm belediyelerde konteyner temizliğinde . 
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
KONTEYNER HİJYEN SIVISI

CAR CLEANING PX-214

Pis kokuları yok eder , maksimum hijyen sağlar .
Kullanım Yerleri : Tüm belediyelerde konteyner hijyeninde . 
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
KÖTÜ KOKU NÖTRALİZASYON SIVISI

GENERAL PRODUCT PX-215

Koku giderimi ürünleri farklı uygulama alanları için manuel veya otomatik olarak uygulanabilir. Manuel uygulamalarda sırt pompası veya basit el tipi püskürtücülerle % 1 - 5 arası solüsyonlar kullanılabilirken otomasyon sistemi ile yapılan uygulamalardaki solüsyon konsantrasyonu % 0,01 - 0,1 arasında değişir. Bununla birlikte koku giderim kimyasalları otomatik uygulamalarda parfüm dozlama pompaları ve pazardaki diğer tüm otomatik püskürtme düzenekleri ile uyum içinde kullanılabilir.