Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
ALKOL BAZLI YÜZEY TEMİZLEME SIVISI

SURFACE PX-168

Her türlü yüzey temizliğinde kullanılır . Kullanıldığı yüzeyde hijyen sağlar . Kullanılan yüzeye zarar vermez . Doğada biyolojik olarak parçalanır , çevre ile dosttur . Özel parfüm seçenekleri sayesinde herkese hitap eder .
Kullanım Yerleri : Fabrikalar , oteller , gıda sektörü , hastaneler .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
KONSANTRE ALKOL BAZLI YÜZEY TEMİZLEME SIVISI

SURFACE PX-169

Her türlü yüzey temizliğinde kullanılır . Kullanılan yüzeyde hijyen sağlar . Kullanılan yüzeye zarar vermez . Doğada biyolojik olarak parçalanır , çevre ile dosttur . Özel parfüm seçenekleri ile herkese hitap eder . Konsantre yapıda olması sebebi ile uygulanacak her türlü yüzeyin kirlilik oranına göre seyreltme işlemi yapılır .
Kullanım Yerleri : Fabrikalar , oteller , gıda sektörü , hastaneler .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
KONSANTRE YÜKSEK PERFORMANSLI ALKOL BAZLI YÜZEY TEMİZLEME SIVISI-THERAPY

SURFACE PX-170

Her türlü yüzey temizliğinde kullanılır .  Kullanılan yüzeye zarar vermez , hijyen sağlar . Doğada biyolojik olarak parçalanır , çevre ile dosttur . Özel parfümü sayesinde FERAHLIK HİSSİ  verir . Konsantre yapıda olması sebebi ile uygulanacak her türlü yüzeyin kirlilik oranına göre seyreltme işlemi yapılır .
Kullanım Yerleri : Fabrikalar , oteller , gıda sektörü , hastaneler .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 ÇOK AMAÇLI GENEL TEMİZLİK SIVISI

SURFACE PX-171

Tüm kirli yüzeylerde , mutfak , banyo ve yer  temizliğinde güvenle kullanılan pek çok temizleme maddesinin yerini tutan temizleme sıvısıdır . Buharı zararsız ve hoş kokuludur . Süper konsantre bir üründür . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Tüm sektörler .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 ALKOL BAZLI YÜZEY HİJYEN SIVISI

SURFACE PX-172

Toplu yaşam alanlarında ön temizleme işlemi yapıldıktan sonra maksimum hijyen sağlamak için kullanılan bir üründür. Yüzeye püskürtülerek / silinerek uygulanır . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Tüm toplu yaşam alanları ve hastaneler .
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 Kg

image
 KONSANTRE YER OTOMAT TEMİZLEME SIVISI

SURFACE PX-173

Yıkanabilir tüm yüzeyleri etkili ve çabuk temizleyen , parlatan , geniş kullanımı olan bir üründür . Buharı zararsız ve hoş kokuludur . Su ile seyreltilerek silme , püskürtme , paspaslama yöntemi ve basınçlı yıkama makinelerinde mükemmel sonuç verir . Köpüğü kontrollüdür . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Toplu yaşam alanları , fabrikalar , hastaneler .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
EPOKSİ ZEMİN TEMİZLEME SIVISI

SURFACE PX-174

Yıkanabilir tüm epoksi zemin yüzeylerde etkili ve çabuk temizleyen , parlatan , geniş kullanımı olan bir üründür . Buharı zararsız ve hoş kokuludur . Su ile seyreltilerek silme , püskürtme , paspaslama yöntemi ve basınçlı yıkama makinelerinde mükemmel sonuç verir . Köpüğü kontrollüdür . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Toplu yaşam alanları , fabrikalar , hastaneler .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 LAMİNANT PARKE YÜZEY TEMİZLEYİCİ VE BAKIM SIVISI

SURFACE PX-175

Laminant , parke yüzeylere zarar vermeden derinlemesine temizler ve bakımını yapar . Yüzeye parlaklık verir . Ahşabın doğal parlaklığını korur . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Bütün sektörlerin silinebilir laminant parke yüzeylerinde kullanılır .
Ambalaj Şekli : 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
KLOR BAZLI TEMİZLEME SIVISI

SURFACE PX-176


Klasik çamaşır sularına oranla daha yoğun aktif klor içeriği ile kullanıldığı yüzeyde hijyen sağlar . Her türlü yer ve yüzey temizliğinde kullanılır . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Tüm alanlarda kullanıma uygundur.
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 ANTİSTATİK CAM TEMİZLİK SIVISI

SURFACE PX-177

Cam , çelik , ayna gibi yıkanabilir ve sılinebilir tüm yüzeylerde kullanılır . Yüzeyi parlatır , alkol içeriği ile kir ve yağları çıkartırken iz bırakmaz ve hijyen sağlar . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Tüm toplu yaşam alanları .
Ambalaj Şekli : 10 – 20 – 30 Kg

image
 HAVA AROMATİZE EDİCİ ŞARTLANDIRICI

SURFACE PX-178

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuları içine hapsederek havayı ferahlatan bir üründür . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Tüm yaşam alanlarında kullanılır .
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 Kg

image
İÇ VE DIŞ ALAN HİJYEN SIVISI

SURFACE PX-179

Her türlü  ekipman ve yüzeylerde temizlik ve hijyeni aynı anda sağlayan konsantre sıvıdır . Tüm yıkanabilir ve silinebilir sert/hassas yüzeylerde hijyen sağlar . Yeniden kirlenmesine karşı etkilidir . Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz ve ortamı hijyenik kılar . Cilalı yüzeylerin temizliği ve bakımında da kullanılır . Asit ve alkali maddeler içermez . Katyonik yapıda olduğundan dolayı diğer deterjanlar ile asla karıştırılmamalıdır . Açık yüzeylerin hijyenini sağlamak için haftada bir kez mutlaka uygulanmalıdır . Doğal maddelerden elde edilen aktif maddeler içerdiğinden çevre dostudur ve kendiliğinden doğada biyolojik olarak parçalanabilir .                                                                 
Kullanım Yerleri : Hijyen gerektiren tüm alanlarda kullanılır.
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 - 20 – 30 Kg