Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
HİDROFİL SİLİKONLU YUMUŞATICI

TEXTILE PX-151

Tekstil ürünlerinde kalıcı canlılık ve parlaklık sağlar .  Farklı koku seçenekleri ile herkese hitap eder . Ekonomiktir . Endüstriyel makinelerde son durulama suyunda kullanılır . Hassas ve beyaz tekstilde güvenle kullanılır . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Çamaşırhaneler , hastaneler , oteller 
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 KONSANTRE HİDROFİL SİLİKONLU YUMUŞATICI

TEXTILE PX-152

Tekstil ürünlerinde kalıcı canlılık ve parlaklık sağlar .  Farklı koku seçenekleri ile herkese hitap eder . Statik elektriklenmeyi önler, ütü ve dikiş kolaylığı sağlar. Endüstriyel makinelerde son durulama suyunda kullanılır . Hassas ve beyaz tekstilde güvenle kullanılır . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Çamaşırhaneler , hastaneler , oteller.
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 KONSANTRE AĞIR KİR VE LEKE SÖKÜCÜ

TEXTILE PX-153

Renkli beyaz yünlü , pamuklu çamaşırlarda , halı , koltuk , tül perde  temizlemede kullanılabilen  deterjana katkı ürünüdür . Ana yıkama maddesine yardımcı olarak kullanılabileceği gibi  yoğun kirli olmayan tekstilde tek başına da kullanılabilir . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Oteller , çamaşırhaneler , hastaneler  vb. tekstil temizlik hizmeti veren tüm sektörler.
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 KONSANTRE HİJYENİK HALI YIKAMA SIVISI- KÖPÜKLÜ

TEXTILE PX-154

Özel yüzey aktifler sayesinde kir ve lekeleri derinlemesine çözer . Elde temizlikte ve köpüklü yıkamaya uygun makinalarda kullanılır . Maksimum hijyen sağlar . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Halı yıkama sanayi , tekstil yıkama sanayi , otel , hastane  vb. tüm yaşam alanları .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 KONSANTRE HİJYENİK HALI YIKAMA SIVISI- KÖPÜK AYARLI

TEXTILE PX-155

Özel yüzey aktifler sayesinde kir ve lekeleri derinlemesine çözer . Her tip halı yıkama makinasında kullanılır . Maksimum hijyen sağlar . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Halı yıkama sanayi , tekstil yıkama sanayi , otel , hastane  vb. tüm yaşam alanları .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
KONSANTRE ÇOK AMAÇLI TEMİZLEME SIVISI

TEXTILE PX-156

Özel formülü  ile halı , koltuk ,  tül ve perdelerde  üstün temizlik sağlar. Tekstil ürünlerinde güvenle kullanılabilir . Kumaşın rengine ve dokusuna zarar vermez . Kalıcı kokusu ile geride hoş bir koku bırakır . Ana yıkama maddesine yardımcı olarak kullanılabilir . Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Tüm yaşam alanları , hastaneler , çamaşırhaneler , oteller , tekstil temizlik ile ilgili tüm alanlar .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 OKSİJEN BAZLI ÇAMAŞIR TEMİZLEME MADDESİ ( SIVI – TOZ )

TEXTILE PX-157

Aktif oksijen içeriği ile lekeleri kolayca çıkarır . Pamuklu ve sentetik tekstilin yıkama işlemlerinde kullanılır . Klor bazlı ağartıcı içermediği için renkli ve beyazlarda güvenle kullanılır . Tekstilde hijyen sağlar . Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Çamaşırhaneler , hastaneler , oteller.

image
 KONSANTRE AĞIR KİR KAN VE LEKE SÖKÜCÜ ( SIVI – TOZ )

TEXTILE PX-158

Aktif oksijen içeriği ile lekeleri kolayca çıkarır . Yapısındaki aktif oksijen sıcak suda etkilidir . Tekstilde hijyen sağlayarak tekstildeki kan vb. lekeleri yok eder . Hem renkli hem de beyaz çamaşırlarda güvenle kullanılabilir . Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Çamaşırhaneler , hastaneler , oteller.
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
 KLOR AĞARTICILI TEMİZLEME SIVISI

TEXTILE PX-159

Klasik çamaşır sularına oranla daha yüksek aktif klor içeriği ile kullanıldığı tekstil ürünlerinde hijyen sağlayıcı , leke çıkartıcı ve ağartıcı görev  üstlenir . Düşük sıcaklıklarda etkilidir . Renkli , yünlü ve hassas tekstilde kullanıma uygun değildir . Doğada biyolojik olarak parçalanır .
Kullanım Yerleri : Çamaşırhaneler , oteller , hastaneler , restaurantlar .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
 KONSANTRE KLOR AĞARTICILI TEMİZLEME SIVISI

TEXTILE PX-160

Klasik çamaşır sularına oranla daha yüksek aktif klor içeriği ile kullanıldığı tekstil ürünlerinde hijyen sağlayıcı , leke çıkartıcı ve ağartıcı görev  üstlenir . Düşük sıcaklıklarda etkilidir . Renkli , yünlü ve hassas tekstilde kullanıma uygun değildir . Doğada biyolojik olarak parçalanır . Konsantre yapısı sayesinde lekenin  yoğunluğuna göre seyreltme işlemi yapılır .
Kullanım Yerleri : Çamaşırhaneler , oteller , hastaneler , restaurantlar .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg 

image
KLOR BAZLI ULTRA YOĞUN TEMİZLEME SIVISI

TEXTILE PX-161

Konsantre bir sıvıdır . İçerdiği aktif klor ile tekstil ürünlerinde hijyen sağlar . Güçlü bir leke çıkartma ve ağartma  ürünüdür . Renkli, yünlü ve hassas tekstilde kullanıma uygun değildir . Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri :  Çamaşırhaneler , oteller , hastaneler , restaurantlar .
Ambalaj Şekli : 20 – 30 Kg

image
ÇAMAŞIR PARFÜMÜ ( KALICI KOKU )

TEXTILE PX-162

Spreylenerek yıkanmış ve kurumuş olan havlu ve çarşaflarda kullanılır . Çeşitli koku seçenekleri ile çamaşırlarınızda ilk günkü temizlik hissini hissettirir . Kullanımı kolay ve ekonomiktir . Leke bırakmaz . Doğada biyolojik olarak parçalanabilir . 
Kullanım Yerleri : Tüm tekstil ürünlerinde .   
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 Kg

image
 EKONOMİK TOZ ANA YIKAMA MADDESİ

TEXTILE PX-163

Her türlü su sertliğinde kullanılabilen içeriğinde enzim , aktif oksijen , perborat vb. leke sökücü ürünler içeren ekonomik bir üründür. İçeriğindeki TAED sayesinde düşük ısılarda dahi yüksek performans gösterir . Özellikle endüstriyel kullanıma uygundur . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir . Her türlü yardımcı yıkama maddeleri ile olumlu sonuç verir .   
Kullanım Yerleri : Tüm tekstil ürünlerinde .   
Ambalaj Şekli : 20 Kg Kova

image
AZ KÖPÜREN TOZ ANA YIKAMA MADDESİ-BEYAZLAR İÇİN

TEXTILE PX-164

Her türlü su sertliğinde kullanılabilen içeriğinde enzim , aktif oksijen , perborat vb. leke sökücü ürünler içeren  bir üründür . İçeriğindeki TAED sayesinde düşük ısılarda dahi etkin bir beyazlık sağlar . Özellikle endüstriyel kullanıma uygundur . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir . Her türlü yardımcı yıkama maddeleri ile olumlu sonuç verir .    
Kullanım Yerleri : Tüm tekstil ürünlerinde.   
Ambalaj Şekli : 20 Kg Kova

image
 AZ KÖPÜREN TOZ ANA YIKAMA MADDESİ-RENKLİLER İÇİN

TEXTILE PX-165

Her türlü su sertliğinde kullanılabilen içeriğinde enzim , aktif oksijen , perborat vb. leke sökücü ürünler içeren bir üründür . İçeriğindeki TAED sayesinde düşük ısılarda dahi yüksek performans gösterir . Özellikle endüstriyel kullanıma uygundur . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir . Her türlü yardımcı yıkama maddeleri ile olumlu sonuç verir. RENKLİLERDE MAX 40 ◦ C DE YIKAMA İŞLEMİ YAPILMALIDIR .  
Kullanım Yerleri : Tüm tekstil ürünlerinde  
Ambalaj Şekli : 20 Kg Kova

image
 ÇAMAŞIR MAKİNESİ BAKIM VE KİREÇ ÖNLEYİCİ – TOZ

TEXTILE PX-166

Endüstriyel çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur . Kireçli suların makine ekipmanları üzerindeki etkilerini yok etmek ve makinenin ömrünü uzatmak için kullanılır . Kireç birikiminden doğan enerji kaybını yok eder , korrozif etkisi paslanmaz çelik üzerinde yoktur . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Tüm endüstriyel çamaşırhanelerin makinelerinde .
Ambalaj Şekli : 20 Kg Kova

image
AZ KÖPÜREN YARDIMCI YIKAMA MADDESİ- TOZ

TEXTILE PX-167

Sudaki kirecin çamaşır üzerine tutunmasını engelleyen ve yıkama sonunda daha beyaz çamaşır elde edilmesini sağlayan yardımcı yıkama maddesidir . Her türlü ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılabilir . Doğada biyolojik olarak parçalabilir. Kullanım Yerleri :  Oteller , hastaneler , çamaşırhaneler. 
Ambalaj Şekli :  20 Kg Kova