Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
KLOR BAZLI TEMİZLİK SIVISI

PERFECT CLEANING PX-141

İçerdiği aktif klor ile kullanıldığı yüzeyde ekstra hijyen sağlar . Düşük sıcaklıklarda etkilidir . Fayans , seramik , lavabo , küvet , wc , banyo , klozet vs. alanların hijyeni için kullanılır . Biyolojik olarak doğada parçalanır .
Kullanım Yerleri : Hastaneler , oteller , restaurantlar vb. tüm yaşam alanları .                                                                  Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
KONSANTRE KLOR BAZLI TEMİZLİK SIVISI

PERFECT CLEANING PX-142

İçerdiği aktif klor ile kullanıldığı yüzeyde ekstra hijyen sağlar . Düşük sıcaklıklarda etkilidir . Fayans , seramik , lavabo , küvet , wc , banyo , klozet vs. alanların hijyeni için kullanılır . Biyolojik olarak doğada parçalanır . Konsantre yapıda olması sebebi ile oldukça ekonomik bir üründür .
Kullanım Yerleri : Hastaneler , oteller , restaurantlar vb. tüm yaşam alanları .                                                           Ambalaj Şekli : 20 – 30 - 75 Kg

image
ULTRA YOĞUN KLOR BAZLI TEMİZLEME SIVISI

PERFECT CLEANING PX-143


İçerdiği aktif klor ile kullanıldığı yüzeyde ekstra hijyen sağlar . Düşük sıcaklıklarda etkilidir . Fayans , seramik , lavabo , küvet , wc , banyo , klozet vs. alanların hijyeni için kullanılır . Biyolojik olarak doğada parçalanır . Viskoz yapıda olması sebebi ile temizlenecek yüzeydeki kirin üzerinde daha uzun süre tutunarak temizleme kolaylığı sağlar .
Kullanım Yerleri : Hastaneler , oteller , restaurantlar vb. tüm yaşam alanları .
Ambalaj Şekli : 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
KONSANTRE ASİDİK TUVALET VE PİSUAR TEMİZLEYİCİ

PERFECT CLEANING PX-144

Tuvalet , banyo , lavabo vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılan hidroklorik asit içerikli bir üründür .  Klor bazlı ve oksijen bazlı ağartıcılar , amonyak ile bir arada KESİNLİKLE kullanılmamalıdır . Mermer , mozaik , emaye , granit ve metal yüzeylere uygulanmaz . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Hastaneler , oteller , restaurantlar , fabrikalar vb .
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
BANYO-FAYANS-SERAMİK-DERZ TEMİZLEYİCİ

PERFECT CLEANING PX-145

Banyo , küvet , fayans ve derz temizleme için  kullanılır . Kullanılan yüzeyin yapısına zarar vermeden temizlik ve parlaklık sağlar . Hijyenik yapıdadır . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Hastaneler , oteller , toplu yaşam alanları .
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
KONSANTRE WC-PİSUAR TEMİZLEYİCİ

PERFECT CLEANING PX-146

Tuvalette, pisuarlarda oluşan kireç ve diğer kalıntıları temizler ve oluşumunu engeller . Hijyenik yapıdadır ve kötü kokuları yok eder . Yapısındaki aromatik yağlar nedeni ile uzun süre kalıcı temiz koku sağlar . Biyolojik olarak doğada parçalanır .
Kullanım Yerleri : Hastaneler , oteller , fabrikalar ,toplu yaşam alanları  
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
KONSANTRE LAVABO VE LOGAR AÇICI GRANÜL

PERFECT CLEANING PX-147

Özel formülü  ile tıkanan lavabo ve logarlarda birikmiş ve kurumuş sabun artıkları, gres ve diğer organik maddeleri yok eden granül içerikli konsantre bir üründür. Biyolojik olarak doğada parçalanabilir . DİKKAT ! KULLANIM ESNASINDA MASKE , ELDİVEN VE GÖZLÜK KULLANILMALIDIR . YALNIZCA PROFESYONEL KULLANICILAR İÇİNDİR .
Kullanım Yerleri : Tüm lavabo ve borular için uygundur .
Ambalaj Şekli : 10 - 20 Kg Kova

image
LAVABO VE LOGAR AÇICI SIVI

PERFECT CLEANING PX-148

Özel formülü ile tıkanan lavabo ve logarlarda birikmiş ve kurumuş sabun artıkları, gres ve diğer organik maddeleri yok eden sıvı bir üründür . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir . DİKKAT ! KULLANIM ESNASINDA MASKE , ELDİVEN VE GÖZLÜK KULLANILMALIDIR . YALNIZCA PROFESYONEL KULLANICILAR İÇİNDİR .
Kullanım Yerleri : Tüm lavabo ve borular için uygundur .
Ambalaj Şekli : 20-30  Kg 

image
BATARYA ARMATÜR TEMİZLEYİCİ

PERFECT CLEANING PX-149

Batarya ve armatür yüzeyinde oluşan kireci yüzeye zarar vermeden temizler , özel içeriği ile maksimum temizlik sağlar . Biyolojik olarak doğada parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Fabrikalar , hastaneler , oteller , toplu kullanım alanları . 
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
MİNERALLİ SIVI KREM TEMİZLEYİCİ

PERFECT CLEANING PX-150

Formülündeki mikropartiküller sayesinde çok kirli yüzeylerin temizliğinde, banyo, küvet, lavabo, ocak, vb. yüzeyleri çizmeden temizler . Kir ve yağları kolayca çıkarır . Kötü kokuları yok eder .

Doğada biyolojik olarak parçalanabilir .
Kullanım Yerleri : Fabrikalar , hastaneler , oteller , toplu kullanım alanları

Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 – 30 Kg