Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
 ALKOL BAZLI EL HİJYEN SIVISI-

CLEANER PX-106

Alkol bazlı el hijyen sağlayıcı ürün ellerdeki kirleri kalıntı bırakmadan temizler. Yüksek konsantrasyonda alkol içeriği ile ellerin yıkanmasına gerek kalmadan hızlı hijyenik el temizliği sağlar. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir. 
Kullanım Yerleri : Çocukların bulunduğu her alanda  kullanılır . 
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 – 20 Kg

image
 ÇOCUKLAR İÇİN EL TEMİZLEME KÖPÜĞÜ (KOKUSUZ)

CHILDREN PX-107

Çocuklar için geliştirilmiş olup , çocuklara temizlik özelliği kazandırmada sevimli bir yardımcıdır. Ciltte oluşabilecek her türlü riski ortadan kaldırır ve gün boyu koruma sağlar. 
Kullanım Yerleri : Çocukların bulunduğu her alanda  kullanılır .
Ambalaj Şekli : 5 – 10 – 20 – 30 Kg

image
 BEBEK EL YIKAMA KÖPÜĞÜ

CHILDREN PX-108


Yüz ve eller için kullanıma uygundur. Cildin kurumasını engeller ve bebekler için yıkamayı eğlenceli hale dönüştürür. Kremsi köpük yapısı cilt dostudur. Paraben, mineral yağ, parfüm, boya içermez. Alerji riskini minimize etmek için geliştirilmiştir. Cildin yenilenmesinde ve korunmasında özellikle yararlı olan doymamış yağ asitleri açısından oldukça zengindir . 
Kullanım Yerleri : Bebekle

image
 GENEL TEMİZLİK SIVISI (KOKUSUZ)

CHILDREN PX-109

Tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde kullanılan, yüzeyleri çizmeden temizleyen, kolay durulanan, köpüksüz ve çocuklara hassasiyet oluşturmaması için kokusuz tasarlanan temizlik sıvısıdır .
Kullanım Yerleri : Çocukların bulunduğu her alanda  kullanılır .
Ambalaj Şekli : 10 – 20 – 30 Kg

image
 OYUN ALANI HİJYEN SIVISI

CHILDREN PX-110

Çocuklar hasta olmaya daha elverişli olduklarından dolayı bulundukları ortamların hijyen koşullarının maksimum olması şarttır. Kreşler, okullar gibi çocukların toplu olarak bulunduğu oyun alanlarında hijyeni sağlamak için OYUN ALANI HİJYEN SIVISI kullanılması gerekir . 
Kullanım Yerleri : Çocukların bulunduğu her alanda  kullanılır .
Ambalaj Şekli : 5 – 10 - 20 - 30 Kg

image
 OYUNCAK VE EKİPMAN TEMİZLEME SIVISI

CHILDREN PX-111

Çocukların oynadığı oyuncak ve materyaller en büyük tehlike etmenidir. Çocuklarda sağlıkları için risk oluşturan etmenlerinin ortadan kalkması için oyuncak ve ekipmanlarının sık sık temizlenmesi gerekir. Temizleme işlemi OYUNCAK VE EKİPMAN TEMİZLEME SIVISI ile yapılır .
Kullanım Yerleri : Çocukların kullandığı tüm oyuncak ve ekipman temizliğinde  kullanılır .
Ambalaj Şekli : 5- 10 - 20 - 30 Kg

image
 OYUNCAK VE EKİPMAN HİJYEN SIVISI

CHILDREN PX-112

Çocukların oynadığı oyuncak ve materyaller en büyük tehlike etmenidir . Çocuklarda hastalık etmenlerinin ortadan kalkması için oyuncak ve ekipmanlarının hijyeninin maksimum seviyede sağlanması gerekir . Çocukların sağlıklı şekilde hayatlarına devam etmesi ve hastalıklardan korunması için oyun alanında bulunan tüm alet ve ekipmanların OYUNCAK VE EKİPMAN HİJYEN SIVISI ile hijyeni sağlanmalıdır . 
Kullanım Yerleri : Çocukların kullandığı tüm oyuncak ve ekipman hijyeninde  kullanılır .
Ambalaj Şekli : 5- 10 - 20 - 30 Kg

image
 BİBERON VE EMZİK TEMİZLEME SIVISI

CHILDREN PX-113

Biberon ve emzik üzerinde kalan kurumuş süt proteinlerini temizlemek kolay değildir. Bu artıklar bebekler için risk oluşturur. Bunların temizliği için biyolojik parçalanabilirliği olmayan deterjanların kullanılması sakıncalıdır. BİBERON VE EMZİK TEMİZLEME SIVISI  zararlı kimyasallar içermez ve durulama ile kolayca temizlenir . Parfüm ve boya içermez . 
Kullanım Yerleri : Bebeklerin biberon ve emziklerinin temizliğinde kullanılır.
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 Kg

image
 BESLENME GEREÇLERİ TEMİZLEME SIVISI

CHILDREN PX-114

İçerdiği saf ve doğal aktif bileşenler sayesinde tüm beslenme gereçleri için mükemmel doğal temizlik sağlar . Kolayca durulanır, leke ve kalıntı bırakmaz. Koku ve tat bırakmaz . Kokusuzdur . Ekolojiktir , doğada biyolojik olarak parçalanabilir . Fosfat , alkol , klor , parfüm ve boya içermez . 
Kullanım Yerleri : Bebeklerin çamaşırlarının temizliğinde kullanılır .
Ambalaj Şekli : 1 – 5 – 10 Kg

image
 ÇOCUKLAR İÇİN HİDROFİL SİLİKONLU YUMUŞATICI

CHILDREN PX-115

Boya içermeyen özel formülü ile cilde dosttur ve bebeğinizin hassas cildine uyumludur . Özel formülü ve kalıcı kokusu ile kıyafetleri ilk günkü gibi muhafaza etmenizi sağlar .
Kullanım Yerleri : Bebeklerin ve çocukların elbiselerinin hijyeninde  kullanılır.
Ambalaj Şekli : 10 – 20 – 30 Kg

image
 HASSAS CİLTLER İÇİN SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI

CHILDREN PX-116

Bebeğinizin narin cildi ve hassas ciltler için idealdir. Likit yapısı sayesinde kolayca durulanır, bebeğinizin hassas cildini tahriş edebilecek kalıntılar bırakmaz . Özel formülü ile bebeğinizin çamaşırlarında oluşabilecek mama , süt , meyve vb . inatçı lekelerin temizlenmesinde etkilidir . 
Kullanım Yerleri : Bebeklerin çamaşırlarının temizliğinde kullanılır .

image
 ÇAMAŞIR LEKE ÇIKARICI

CHILDREN PX-117

Hassas ciltlere özel formüle edilmiştir . Bebek çamaşırlarındaki meyve, mama vs. leke ve kirlerin temizliği için özel olarak formüle edilmiştir. Bebek giysilerinin renklerini soldurmadan lekeleri çıkarır, renklerin birbirine karışmasını önler. Su bazlı formülü ile düşük ısılarda bile kolayca çözünür , kolayca durulanır ve kalıntı bırakmaz. Lekenin üzerine direk dökülüp kullanılabildiği gibi, çamaşır makinesi deterjan gözüne ekleyerek de kullanılabilir . 
Kullanım Yerleri : Bebeklerin çamaşırlarının temizliğinde kullanılır .
Ambalaj Şekli : 5 – 10 – 20 Kg

image
 HASSAS CİLTLER İÇİN TOZ SABUN

CHILDREN PX-118

Toz sabun bebeginizin çamaşırlarını özenle temizler, güvenli bir temizlik sağlar . Tüm çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cildini tahriş etmez . Bebeğinizin hassas cildine temas eden iç çamaşırların yanı sıra, yastık kılıfı , yatak çarşafları ve mama önlüklerini özenle temizler . 
Kullanım Yerleri : Bebeklerin çamaşırlarının temizliğinde kullanılır .
Ambalaj Şekli : 10 - 20 Kg Kovada

image
TOZ LEKE ÇIKARICI

CHILDREN PX-119

Giysilerde oluşan leke ve inatçı kirlerin temizliği için özel olarak formüle edilmiştir. İçerdiği aktif oksijen çamaşırlardaki en zor lekeleri çıkarırıken çamaşırlarınıza canlılık ve parlarlaklık verir. Etkin temizleme maddeleri, meyve suyu, bebek maması vs. gibi zor lekelerin kolayca temizlenmesini sağlar . İlk günden itibaren bebeğinizin kıyafetleri için güvenle kullanabilirsiniz. Çamaşır suyu tozu klor içermediği için çamaşırlarınızın dokularına ve renklerine zarar vermez. Renkli çamaşırlarınızda kullanabilirsiniz. İyi netice almak için leke yerine çok yerleşmeden ve eskimeden mümkün olduğunca çabuk uygulanmalıdır.