Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
COLLECTIVE LIFE PX-350

GRAFFİTİ YAZI TEMİZLEME SIVISI

İçeriğinde boya çözmek için yüzey gerilimi yapacak malzemeler barındırır. Duvarlardaki yazı boyaları, metal yüzeydeki ve kompozitteki yazı boyaları siler. Bir sprey ile boyalı yüzeye püskürtülür, bez, fırça veya tazyikli su ile boyalar temizlenir. Boyayı temizlerken aşındırmaz veya deforme etmez.

Kullanım Yeri : Polietilen, duvar, metal yüzeyler ve kompozit üzerindeki yazıların çıkarılmasında

image
COLLECTIVE LIFE PX-351

POLİETİLEN-KOMPOZİT-KAUÇUK ZEMİN YAZI TEMİZLEME SIVISI

Çocuk oyun parklarındaki ekipmanların üzerindeki yazı boyaları - kompozit yüzeydeki yazıları - kauçuk zemindeki yazıları temizler ve temizleme yapılırken yüzeyi aşındırmaz, deforme etmez. Bir sprey ile boyalı yüzeye püskürtülür, bez, fırça veya tazyikli su ile boyalar temizlenir. Etkili temizlik sağlayarak çevre kirliliğini ortadan kaldırır.                           
ullanım Yeri : Polietilen-kompozit-kauçuk zemin üzerindeki yazıların çıkartılmasında

image
COLLECTIVE LIFE PX-352

YOL - DERE YATAĞI VE MAZGAL KOKU ÖNLEYİCİ SIVI

Yol-dere yatağı ve mazgallardaki kötü kokuları gidermek, önlemek ve temizlik sağlamak amacı ile kullanılır. Kötü kokuları yok eden ürün aynı zamanda kötü koku oluşumunu da önler. Kalıcı olarak etki eder. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur.
Kullanım Yeri : Yol-dere yatağı ve mazgallarda ki kötü kokuları önlemek için kullanılır.

image
COLLECTIVE LIFE PX-353

KONSANTRE OYUN VE SPOR EKİPMANLARI TEMİZLEME VE HİJYEN SIVISI

Doğal türevli fakat güçlü temizlik bileşenleri sayesinde park alanlarını temiz, doğal ferahlıkta ve güvenli hissedilir bırakır. Çok amaçlı formül ve çok yönlü işlevi sayesinde kauçuk zeminlerde hijyen ve temizliği sağlar. Konsantre oyun ve spor ekipmanları temizleme ve hijyen sıvısı kullanılmadan önce uygulanacak alanın kesinlikle tozdan ve kalıntılardan süpürülerek arındırılmış olması gerekmektedir.                                                                             Kullanım Yeri : Tüm oyun parkları ve spor ekipmanlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-354

ÇOK AMAÇLI KALDIRIM TAŞI TEMİZLEME SIVISI

İçeriğinde ki etkin madde sayesinde kaldırım taşlarını, betonları, asfalt gibi yüzeylerdeki çok ağır yağ ve kirleri temizlemekte ve taşların rengini aslına döndürmektedir. Temizlediği alanda parlaklık ve hijyen sağlamaktadır.
Kullanım Yerleri : Tüm kaldırım taşı, beton zeminlerde.

image
COLLECTIVE LIFE PX-355

ORGANİK KOKU GİDERİCİ (NÖTRALİZASYON SIVISI)

Mevcut ve oluşmakta olan kötü kokuları hızlı  ve kalıcı şekilde yok eder. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur. Klor, formaldehit, amonyak gibi bileşiklere göre daha etkili ve güvenlidir. Her türlü pulverizasyon makinalarında kullanıma uygundur. İlk uygulamalarda bir hafta süreyle günde bir kez  daha sonraki uygulamalarda üç günde bir kez uygulanır. Korozyona neden olmaz. Doğada biyolojik olarak parçalanır.
Kullanım Yerleri : Tüm işletmelerde

image
COLLECTIVE LIFE PX-356

HAVUZ TEMİZLİK VE HİJYEN SIVISI

Havuz bakımında en sık yaşanan sorun yosundur. Normal bakım programlarında klor seviyesi düştüğünde, birkaç saat içerisinde, yosunun üremesi başlar. İçeriğinde ki etkin madde ile süs havuzları ya da yüzme havuzlarında yosunun oluşumunu engeller. İlk uygulama havuz duvarlarına yapılır. Daha sonraki uygulamalar periyodik olarak haftada bir kez  havuza ilave edilir.
Kullanım Yerleri : Tüm süs ve yüzme havuzlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-357

KONTEYNER TEMİZLİK VE HİJYEN SIVISI

Kullanıldığı yüzeyi derinlemesine temizler, yerleşmiş kir, yağ, çamur tabakalarını boyaya zarar vermeden çıkartır, yüzeye uygulandıktan sonra durulandığında yüzeyde leke bırakmaz aksine parlaklık sağlar, metal ve hassas yüzeylerde korozyona neden olmaz. Konteyner üzerindeki kurumuş ve katranlaşmış yağları temizler.
Kullanım Yerleri : Tüm konteynerların temizliğinde

image
COLLECTIVE LIFE PX-358

KONTEYNER KOKU ÖNLEYİCİ SIVI

Üstün formülasyonu sayesinde konteyner içinde oluşan kötü kokuları yok eder. Sıcak günlerde çöp konteynerlerine bağlı olarak oluşan larvaları yok eder haşere ve sinek oluşumunu önler.  Çevre ve insan sağlığına uyumlu olup kalıntı bırakmaz. 
Kullanım Yerleri: Çöp konteynerlerdeki kötü kokuların yok edilmesinde

image
COLLECTIVE LIFE PX-359

PAZARYERİ TEMİZLİK VE HİJYEN SIVISI

Uygulandığı alanda ki gıda atıklarının zeminde oluşturduğu yağ, protein ve karbonhidratların temizliğinde kesin çözüm sağlar. Doğal türevli fakat güçlü temizlik bileşenleri sayesinde Pazar yerlerini temiz, doğal ferahlıkta ve güvenli hissedilir bırakır.  Doğada biyolojik olarak parçalanır. Konsantre yapıda olduğundan dolayı direk kullanımlarda performans göstermez. Her türlü köpük uygulama sistem ve ekipmanları ile kullanıma  uygundur.
Kullanım Yerleri : Pazar yerlerinin temizliğinde ve hijyeninde

image
COLLECTIVE LIFE PX-360

PAZAR YERİ KOKU ÖNLEYİCİ SIVI

Atık toplama alanlarındaki kötü kokuları, Topraktan gelen ya da gübre nedenli kötü kokuları, Balık ve peynir pazarlarında, Pazar alanlarında ki kötü kokuları gidermede kullanılır. Mevcut ve oluşmakta olan kötü kokuları hızlı şekilde yok eder. Kalıcı olarak etki eder. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur.
Kullanım Yerleri : Pazar yerleri, atık toplama alanları

image
COLLECTIVE LIFE PX-361

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI İÇ TEMİZLEME SIVISI

Yoğun etkisi sayesinde kirleri güvenli olarak çözer. Uygulama sırasında görülebilen ve böylece kolaylık sağlayan beyaz köpüğün her yere sadece bir kez püskürtülmesi yeterlidir. Yüzeyi birkaç kez silmeyi gerektirmez, bu sayede zaman ve malzeme tasarrufu sağlar. Renk ve leke bırakmaz. Konsantre ve ekonomik bir üründür.
Kullanım Yerleri : Tüm toplu taşıma araçlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-362

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DIŞ TEMİZLEME SIVISI

Güçlü bileşimi sayesinde tüketim miktarı düşük ancak etkinliği yüksektir. Bileşimindeki etken madde, temizlerken hijyende sağlar. Profesyonel yıkamalarda kullanıma uygundur. Güçlü formülü sayesinde kısa sürede yıkama yaparak tasarruf sağlar. Renk ve leke bırakmaz. Konsantre ve ekonomik bir üründür.
Kullanım Yerleri : Tüm toplu taşıma araçlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-363

SPOR SALONU VE EKİPMANLARI TEMİZLEME VE HİJYEN SIVISI

Hem sıvı olarak hemde köpük olarak kullanılır. Köpürebilme özelliği sayesinde uygulandığı yüzeyi bütünü ile sarar. Böylece ürün içindeki etken maddenin yüzeyle temas süresini arttırarak hijyen etkinliğinin uzamasını sağlar. Spor salonu zemininde, ekipmanlarının temizliğinde ve hijyeninde kullanılır. İçeriğindeki QAC sayesinde etkili hijyen sağlar.
Kullanım Yerleri : Tüm spor salonu zemin ve ekipmanlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-364

BEKLEME ALANLARI TEMİZLEME VE HİJYEN SIVISI

Bekleme alanlarındaki yerlerin temizliğinde ve hijyeninin sağlanmasında kullanılır. Saydam, görünmeyen kalıcı bir hijyen etkisi bırakır. Silinebilir, yıkanabilir tüm yüzeyler için uygundur. Yüzeyleri etkin şekilde temizlerken uzun süreli hijyen ve kalıcı koku sağlar. İz bırakmaz. Durulama gerektirmez.  Her türlü yer otomat makinalarında kullanıma uygundur.
Kullanım Yerleri : Tüm otogar, tren istasyonları, metro istasyonlarında, havaalanlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-365

KONSANTRE HAVA ŞARTLANDIRICI

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuları içine hapsederek havayı ferahlatan bir üründür.  Pulverize edildiği alanda leke bırakmaz . Doğada biyolojik olarak parçalanır.
Kullanım Yerleri : Toplu yaşam alanları. Otel, işyeri, ev, tatil köyü, fabrika gibi yerlerde rahatsız edici kokuların giderilmesinde kullanılır.

image
COLLECTIVE LIFE PX-366

KÖTÜ KOKU NÖTRALİZASYON SIVISI

Sokaklardaki mevcut ve oluşmakta olan kötü  kokuları hızlı ve kalıcı şekilde yok eder. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur. Klor, formaldehit, amonyak gibi bileşiklere göre daha etkili ve güvenlidir. Doğada biyolojik olarak parçalanır.
Kullanım Yerleri : Kötü kokunun oluştuğu her yerde.

image
COLLECTIVE LIFE PX-367

ÇÖP ARABASI TEMİZLEME SIVISI

Kullanıldığı yüzeyi derinlemesine temizler, yerleşmiş kir, yağ, çamur tabakalarını boyaya zarar vermeden çıkartır, yüzeye uygulandıktan sonra durulandığında yüzeyde leke bırakmaz aksine parlaklık sağlar, metal ve hassas yüzeylerde korozyona neden olmaz. Kurumuş ve katranlaşmış yağları temizler.
Kullanım Yerleri : Çöp Arabaları , İş Makinaları

image
COLLECTIVE LIFE PX-368

ÇEKEN – ÇEKİLEN ÇOK AMAÇLI DIŞ TEMİZLİK SIVISI

Çeken ve Çekilen araçlar üzerindeki kurumuş ve katranlaşmış yağları temizler. Ağır kirleri temizlerken boyaya ve yüzeye zarar vermez. Yüzeye uygulandıktan sonra durulandığında yüzeyde leke bırakmaz, Metal ve hassas yüzeylerde korozyona neden olmaz. Cam yüzeylerde hare bırakmaz antistatik yapıya sahip olduğundan dolayı kirlenmeyi geciktirir.
Kullanım Yerleri : Metro, tren, çeken-çekilen taşıma araçlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-369

ÇEKEN – ÇEKİLEN ARAÇ İÇİ TEMİZLİK SIVISI

Ürün kurumuş, katranlaşmış yağ ve kirleri uygulanan bölgeye zarar vermeden kolayca temizler ve hijyen sağlar. Plastik aksama ve boyaya zarar vermez. İçerdiği yüzey aktif maddeler en az %80 oranında biyolojik olarak parçalanabilirdir. Yüzeyi birkaç kez silmeyi gerektirmez, bu sayede zaman ve malzeme tasarrufu sağlar. Renk ve leke bırakmaz.
Kullanım Yerleri : Metro, tren, çeken-çekilen taşıma araçlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-370

ÇEKEN ARAÇ MARKİZ VE KABİN ÇOK AMAÇLI İÇ TEMİZLİK VE HİJYEN SIVISI

Çok amaçlı formül ve çok yönlü işlevi sayesinde markiz ve kabinde oluşan çok ağır kirleri temizler. Hijyen güvenliğine katkıda bulunur. Ağır kirleri temizlerken boyaya ve yüzeye zarar vermez.
Kullanım Yerleri : Metro, tren, çeken –çekilen taşıma araçlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-371

ÇEKEN-ÇEKİLEN ARAÇ MARKİZ VE KABİN KÖTÜ KOKU ÖNLEYİCİ NÖTRALİZASYON SIVISI

Üstün formülasyonu sayesinde çeken-çekilen araç markiz ve kabin içerisinde oluşan kötü kokuları yok eder. Sıcak günlere bağlı olarak oluşan larvaları yok eder haşere ve sinek oluşumunu önler. Klor, formaldehit, amonyak gibi bileşiklere göre daha etkili ve güvenlidir.
Kullanım Yerleri : Metro, tren, çeken-çekilen taşıma araçlarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-372

YOLCU OTOBÜS DURAKLARI TEMİZLEME SIVISI

Bileşimindeki etken madde, temizlerken hijyende sağlar. Yoğun etkisi sayesinde kirleri güvenli olarak çözer. Her türlü köpük uygulama sistem ve manuel ekipmanları ile kullanıma  uygundur. Doğada biyolojik olarak parçalanır. Su temsilidir ve içerisinde uçucu madde bulunmaz.
Kullanım Yerleri : Yolcu otobüs duraklarında

image
COLLECTIVE LIFE PX-373

TUTKAL, BANT VE YAPIŞKAN İZİ TEMİZLEME SIVISI

Her türlü yüzeyden tutkal, bant ve yapışkan izi lekelerini temizlemek için kullanılır. Temizlediği yüzeye zarar vermez. Lekeyi hızlı çıkarma özelliğine sahiptir.
Kullanım Yerleri : Tutkal, bant ve yapışkan izlerinin temizlenmesinde

image
SHİP PX-374

ÇOK AMAÇLI GÜVERTE TEMİZLEME SIVISI

Her türlü yağ ve kirlerin temizliğinde kullanılan alkali bir üründür. Güçlü alkali ajanlar ve yüzey aktifler içerir. Mükemmel bir temizliğin yanında hijyende sağlar. Temizleme işleminden sonra mutlaka durulama yapılır.
Kullanım Yerleri : Gemi, Yat,Liman ve güverte temizliğinde.

image
SHİP PX-375

ALKALİ BAZLI TANK TEMİZLEME SIVISI

Tanklarda birikmiş ve katranlaşmış yağı ve gresi temizler. Leke bırakmadan, ovmadan kolay temizlik sağar. Biyolojik olarak doğada parçalanabilen yüzey aktif malzemeler ve temizleyiciler içeren yüksek temizleme özelliğine sahip alkali tank temizleyicidir. Zararlı kimyasallar içermez. Yanıcı değildir. Temizleme işleminden sonra mutlaka durulama yapılır.
Kullanım Yerleri : Gemi tanklarının temizliğinde

image
SHİP PX-376

KARGO-DEPOLAMA TANKLARINDAN AĞIR KİR VE YAĞLARI TEMİZLEME SIVISI

Kargo ve depolama tanklarında ağır yağların temizliğinde kullanılan su bazlı alkali temizlik sıvısıdır. Solvent içermez, kokusuzdur. Temizleme işleminden sonra mutlaka durulama yapılır.
Kullanım Yerleri : Gemi kargo-depolama tanklarının temizliğinde

image
SHİP PX-377

MAKİNE DAİRESİ TEMİZLEME SIVISI

Makine dairesinde ve güvertedeki yağ, gres, kir ve karbon birikintilerinin temizliğinde kullanılır. Su bazlı alkali ve kokusuzdur. Çevre ve insan sağlığına bir zararı yoktur. Püskürtme, fırça, sprey veya daldırma yöntemleri ile uygulanır. Solvent içermez. Temizleme işleminden sonra mutlaka durulama yapılır.
Kullanım Yerleri : Gemi makine dairesi temizliğinde

image
SHİP PX-378

AMBAR VE EPOKSİ ZEMİN TEMİZLEME SIVISI

Epoksi zeminlerde, zemin üzerindeki ağır yağ, plastik, kauçuk vb. kalıntıların temizliğinde etkilidir.  Hoş kokuludur. Hidrokarbon solventleri içermez. Gres, fuel-oil, bitkisel ve hayvansal yağ, çamur, kurum, kir ve karbon birikintilerinin temizliğinde etkili bir üründür. Ayrıca kömür ve petcoke sonrası ambar temizleyici olarak da kullanılır. Temizleme işleminden sonra mutlaka durulama yapılır.
Kullanım Yerleri : Gemi  ambar ve epoksi zemin temizliğinde

image
SHİP PX-379

WC TEMİZLEYİCİ SIVI

Kireç, üretaşı birikimlerini, ağır kirleri söker, sarı lekeleri ve pas lekelerini yok eder. Kötü kokuları giderir, hijyen sağlar. Formaldehit içermeyen, boyar malzeme içermeyen, biyolojik olarak parçalanabilir formüle sahiptir.
Kullanım yerleri: tuvalet temizliğinde

image
SHİP PX-380

BOYA SÖKÜCÜ SIVI

İçboya çözmek için yüzey gerilimi yapacak malzemeler barındırır. Metal yüzeyde ki ve kompozitteki yazı boyaları silereriğinde. Bir sprey ile boyalı yüzeye püskürtülür, bez, fırça veya tazyikli su ile boyalar temizlenir. Boyayı temizlerken aşındırmaz veya deforme etmez. Yanıcı ve parlayıcı olduğundan ateşle yaklaşılmaması gerekmektedir.
Kullanım Yeri : Polietilen, metal yüzeyler ve kompozit üzerindeki boyaların çıkarılmasında

image
SHİP PX-381

GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ

Yağ ve gres kalıntılarını temizlemek için özel olarak üretilmiş krem formunda temizleyici üründür. Ellerde nemlenme ve yumuşaklık sağlar. Hoş kokuludur. Biyolojik olarak ayrışır.
Kullanım Yerleri : Ellerdeki yağı temizlemek için

image
SHİP PX-382

PARÇA, GRES YAĞ TEMİZLEME SIVISI - SOLVENT

Gres, fuel-oil, bitkisel ve hayvansal yağ, kurum, kir ve karbon birikintilerinin temiziklerinde çok etkili bir  solventtir. Kokusuzdur.
Kullanım Yerleri : Parça, gres yağ temizliğinde

image
SHİP PX-383

KULLANMA SULARI HİJYEN ÜRÜNÜ

Kullanma suyu, atık su, yüzme havuzu ve soğutma kulelerinde hijyen amaçlı kullanılan sodyum hipoklorittir. % 10 - 15 aktif klor oranına sahiptir.
Kullanım yerleri: kullanma sularında, atık suda ve yüzme havuzunda

image
SHİP PX-384

AĞIR İŞ MAKİNELERİ TEMİZLEME SIVISI

Güçlü bileşimi sayesinde temizlerken hijyende sağlar. Kullanıldığı yüzeyi derinlemesine temizler, yerleşmiş kir, yağ, çamur tabakalarını boyaya zarar vermeden çıkartır, yüzeye uygulandıktan sonra durulandığında yüzeyde leke bırakmaz aksine parlaklık sağlar.
Kullanım yerleri:  Ağır iş makinalarının temizliğinde

image
SHİP PX-385

LİMAN İŞLETMELERİ TEMİZLİK VE HİJYEN SIVISI

Sudan etkilenmeyen liman işletmelerinin tüm yüzeylerinde kullanılabilen, mükemmel yağ çözme özelliğine sahip yüksek alkali ve köpüklü bir üründür. Hijyen güvenliğine katkıda bulunur. Kullanılan yüzeye zarar vermez. Her türlü köpük uygulama sistem ve ekipmanları ile kullanıma  uygundur. Doğada biyolojik olarak parçalanır.