Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
FISH PX-251

TANK VE HAVUZ DIŞ YÜZEY TEMİZLİK SIVISI

Cam, seramik, silikon, plastik (pleksiglas dahil) ve paslanmaz çelik malzemeler ile uygundur. FISH PX-251 Aldehit, fenol, alkol ve kuarterner amonyum bileşiği içermez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir niteliktedir. İçeriğindeki aktif maddeden dolayı  tank ve havuz dış yüzeyinde etkili bir hijyen sağlar.

image
FISH PX-252

TESİS İÇİ ALET VE EKİPMANLARI TEMİZLİK SIVISI

Sertlik derecesi ne olursa olsun ( kuyu/ şebeke suyu) her türlü su ile çözelti sağlayabilir. FISH PX-252 Mükemmel derecede, yağ ve benzeri organik kirlerin temizlenmesinde etkilidir. Köpürebilir özelliğiyle uygulandığı yüzeyi bütünü ile sarar. Böylece ürün içindeki etken maddenin yüzeyle temas süresini arttırarak temizlik etkinliğinin artmasını sağlar.

image
FISH PX-253

ALKOL BAZLI GLİSERİNLİ EL HİJYEN SIVISI

Sabun ya da yıkama maddeleri ile eller sadece kaba kirinden arındırılmış olurlar. Alkol bazlı gliserinli el hijyen sağlayıcı FISH PX-253 ellerdeki kirleri kalıntı bırakmadan temizler. Yüksek konsantrasyonda alkol içeriği ile ellerin yıkanmasına gerek kalmadan hızlı hijyenik el temizliği sağlar. Ellerde kullanıma uygun olduğu için sık kullananlarda elleri tahriş etmez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir. 

image
FISH PX-254

İŞLETME GİRİŞİ AYAK HİJYEN SIVISI

FISH PX-254 Paspasın üzerine dökülmekte olan hijyen sıvısı paspasın içerisine nüfuz eder. Paspasın üzerine basıldığında paspasın yüzeyi aşağı çöker ve hijyen sıvısı ayakkabı tabanına temas eder. Bu işlem ayakkabı tabanını kir ve çamurdan temizler. Ayağınızı çektikten sonra, paspas tekrar sıvıyı emer, kir ve çamur üst yüzeyde kalır.                                                                                             

image
FISH PX-255

TAVAN, DUVAR, ZEMİN, TESİS İÇİ YOL VE TANK DIŞ KENARLARI TEMİZLİK SIVISI

Su ürünleri işleme sektöründe duvar, zemin, tavan, tesis içi yol ve tank dış kenarlarının hijyenini sağlamak için kullanılır. Köpükleme veya sprey şeklinde uygulanır. FISH PX-255 Kuarternar amonyum bileşikleri ihtiva eden köpük yapma özelliği olan bir hijyen ürünüdür.

image
FISH PX-256

ÖLÜ BALIK KASASI TEMİZLİK SIVISI

Tüm organik kirlerin ortamdan uzaklaştırılması için tüm ölü balık kasaların temizliği şarttır. FISH PX-256 Paslanmaz çelik, alüminyum, plastik olmak üzere tüm yüzeylerde kullanılabilir.  Korozif değildir.

image
FISH PX-257

BORU, HORTUM , HAT CİP TEMİZLİK SIVISI (KAPALI SİSTEM)

Su ürünleri işleme tesislerinde iyi temizlenmiş boru, hortum ve hatlar uzun yıllar işlevlerini sürdürebilirler.  Boru, hortum ve hatların performansını maksimum seviyeye yükseltmek için FISH PX-257 sıvısı ile temizleme işlemine tabi tutulması gerekmektedir. 

image
FISH PX-258

İŞLETME GİRİŞİ ARAÇ HİJYEN SIVISI

Su ürünleri işleme sektöründeki tüm işletmelerin giriş  ve  çıkışlarına  kurulan  ve sisleme yönetimiyle    ( pulverize )aracın en ücra noktalarına kadar  ulaşan tünel  şeklinde hijyen sistemidir. Tünelin iç alanına yerleştirilen çok sayıda nozulun sisleme yöntemiyle 5 mikrona kadar parçalanmış FISH PX-258 sıvısını püskürtmesiyle  hijyen gerçekleşir.                                                                                                      

image
FISH PX-259

AĞIR KİR YAĞ SÖKÜCÜ TEMİZLİK SIVISI - KÖPÜKLÜ

Su ürünleri işleme tesislerindeki ekipman ve yüzeylerdeki her türlü yağ ve kirin temizlenmesinde üstün sonuç verir. Temizlik yapıldıktan sonra durulanmalıdır. FISH PX-259 Etkili ve stabil köpüğü sayesinde özellikle dikey yüzeylerde asılı kalabildiğinden daha etkili bir temizlik sağlar. 

image
FISH PX-260

BIÇAK VE KÜÇÜK EL EKİPMANLARI TEMİZLEME SIVISI

Su ürünleri işleme tesislerinde kullanılan bıçak ve küçük el aletlerindeki protein, yağ ve özellikle kanı çözücü maddeler içerir.  Klor bazlı, konsantre, alkali bir üründür. FISH PX-260 Her türlü köpük uygulama sistem ve ekipmanları ile kullanılır. Tek safhada temizlik ve hijyen sağlar.

image
FISH PX-261

KONSANTRE ASİDİK KÖPÜKLÜ TEMİZLİK SIVISI

Su ürünleri işleme tesisinde ağır kireç kalıntısı olan yüzeylerin temizlik ve hijyeninde kullanılır. Kokusuzdur, uygulandığı yüzeyde kalıntı bırakmaz. FISH PX-261 Kararmış tüm alet ve ekipmanların temizlenmesinde (plastik hariç) ve parlatılmasında kullanılabilir. Paslanmaz çelik yüzeylere parlaklık verir.                                                                   

image
FISH PX-262

QAC BAZLI GENEL HİJYEN SIVISI

İçerdiği kuarterner amonyum klorür ile HİJYEN sağlar. FISH PX-262 GENEL HİJYEN SIVISI kullanılmadan önce hijyen yapılacak yüzeyler temizlik deterjanları ile temizlenerek kirlerden tamamen arındırılır. Temizlik sonrası kesinlikle durulama yapılır. Metallerde korozyona neden olmaz. Her türlü köpük uygulama sistem ve ekipmanları ile kullanıma uygundur.                                                        

image
FISH PX-263

ULTRA YOĞUN ALKALİ KÖPÜKLÜ KLORLU TEMİZLİK SIVISI

Su ürünleri işleme tesisinde zemin ve ekipman temizliğinde kullanılan klor içeren, alkali, köpüklü temizlik sıvısıdır. FISH PX-263 Organik kirleri ve benzeri yağlı ürün kalıntılarını iyi temizler. Ortamda bulunan kalıntılar uzaklaştırılarak ön temizlik yapılır. Ardından köpük sistemi ile ürün yüzeye uygulanır. Yüzeylerde fırça ile ovalama işlemi yapılır ve ürün yarım saat yüzeyde bekletilir daha sonra durulama işlemi gerçekleştirilir.

image
FISH PX-264

ASİDİK CIP TEMİZLEME SIVISI (KAPALI SİSTEM)

FISH PX-264 Su ürünleri işleme tesisinde, üretim alanlarının, her türlü kapalı sistem makine ve ekipmanlarının, temizliğinde kullanılır. Solüsyon hazırlamak için kullanılan su sıcaklığı 40-60°C arası olması tavsiye edilir .Pas ve kireç kalıntılarını çözer. Ürün sulandırılmadan kullanıldığında korozyona neden olur

image
FISH PX-265

 AĞIR KİR YAĞ SÖKÜCÜ TEMİZLİK SIVISI – KÖPÜKSÜZ

Aktif klor içeren, köpüksüz, etkisi yüksek bir sıvıdır. Köpük istenmeyen her türlü yağ alma prosesinde kullanıma uygundur. İçeriğinde korozyon önleyici mevcuttur. FISH PX-265 Süt işleme ekipman ve yüzeylerde temizlik ve kir sökme işlemini gerçekleştirir.

image
FISH PX-266

POLİETİLEN KASA TEMİZLİK SIVISI

Etkin yüzey aktif maddeler içeren, organik yağları çözücü özelliği olan köpüksüz, alkali temizlik sıvısıdır. FISH PX-266 Kasa, tepsi, fıçı ve diğer alkaliye dayanıklı malzemelerin yıkanmasında güvenle kullanılır.

image
FISH PX-267

RENKSİZ VE KOKUSUZ HİJYENİK EL TEMİZLEME SIVISI

Hoş kokulu ve bol köpüklü olarak günlük el temizliği ihtiyacınızı karşılamak için üretilmiştir.
FISH PX-267 İçeriği sayesinde ellerinizin doğal yumuşaklığını ve parlaklığını sağlayacaktır. Cildi tahriş etmez. Renksiz ve kokusuz el temizleme sıvısı ile ovma işleminden sonra ellere su tutularak durulanır. Doğada biyolojik olarak en az %80 parçalanır.

image
FISH PX-268

KONSANTRE SİNEK. LAVRA VE KÖTÜ KOKU ÖNLEYİCİ SIVI

Mevcut ve oluşmakta olan kötü kokuları hızlı  ve kalıcı şekilde yok eder. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur. Kalıntı bırakmaz. FISH PX-268 Klor, formaldehit, amonyak gibi bileşiklere göre daha etkili ve güvenlidir. Her türlü pulverizasyon makinalarında kullanıma uygundur. İlk uygulamalarda bir hafta süreyle günde bir kez  daha sonraki uygulamalarda üç günde bir kez uygulanır. Korozyona neden olmaz. Doğada biyolojik olarak parçalanır.