Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
MEAT PX-448

RENKSİZ VE KOKUSUZ HİJYENİK EL TEMİZLEME SIVISI

Hoş kokulu ve bol köpüklü olarak günlük el temizliği ihtiyacınızı karşılamak için üretilmiştir.
MEAT PX-448 İçeriği sayesinde ellerinizin doğal yumuşaklığını ve parlaklığını sağlayacaktır. Cildi tahriş etmez. Renksiz ve kokusuz el temizleme sıvısı ile ovma işleminden sonra ellere su tutularak  durulanır. Doğada biyolojik olarak en az %80 parçalanır.

image
MEAT PX-449

ALKOL BAZLI GLİSERİNLİ EL HİJYEN SIVISI

Sabun ya da yıkama maddeleri ile eller sadece kaba kirinden arındırılmış olurlar. Alkol bazlı gliserinli el hijyen sağlayıcı ürün ellerdeki kirleri kalıntı bırakmadan temizler. Yüksek konsantrasyonda alkol içeriği ile ellerin yıkanmasına gerek kalmadan hızlı hijyenik el temizliği sağlar. MEAT PX-449 Ellerde kullanıma uygun olduğu için sık kullananlarda elleri tahriş etmez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir.

image
MEAT PX-450

İŞLETME GİRİŞİ AYAK HİJYEN SIVISI

Paspasın üzerine dökülmekte olan MEAT PX-450 hijyen sıvısı paspasın içerisine nüfuz eder. Paspasın üzerine basıldığında paspasın yüzeyi aşağı çöker ve hijyen sıvısı ayakkabı tabanına temas eder. Bu işlem ayakkabı tabanını kir ve çamurdan temizler. Ayağınızı çektikten sonra, paspas tekrar sıvıyı emer, kir ve çamur üst yüzeyde kalır.

image
MEAT PX-451

İŞLETME GİRİŞİ ARAÇ HİJYEN SIVISI

İşletmelerin  ya da  çiftliklerin  giriş  ve  çıkışlarına  kurulan  ve sisleme yönetimiyle ( pulverize )aracın en ücra noktalarına kadar  hijyenli sıvıyı ulaştıran tünel  şeklinde hijyen sistemidir. Tünelin iç alanına yerleştirilen çok sayıda nozulun sisleme yöntemiyle 5 mikrona kadar parçalanmış MEAT PX -451 sıvısını püskürtmesiyle  hijyen gerçekleşir.

image
MEAT PX-452

KONSANTRE SİNEK, LAVRA VE KÖTÜ KOKU ÖNLEYİCİ SIVI

 MEAT PX-452 Et entegre işleme tesisinde ki mevcut ve oluşmakta olan kötü kokuları hızlı ve kalıcı şekilde yok eder. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur. Klor, formaldehit, amonyak gibi bileşiklere göre daha etkili ve güvenlidir.

image
MEAT PX-453

ÜRETİM İÇİ EKİPMANLARI TEMİZLEME SIVISI

Köpüklü ekipman temizlik ürünüdür. MEAT PX-453 Et entegre  işleme tesisinde ürün kalıntılarını ve kirleri çok iyi temizlemesinin yanında içerdiği aktif klor sayesinde hijyen de sağlamaktadır. Korozif etkisi yoktur ve  köpük kalitesi de oldukça yüksektir.                                                                           

image
MEAT PX-454

ULTRA YOĞUN ALKALİ KÖPÜKLÜ KLORLU TEMİZLİK SIVISI

MEAT PX-454 Et entegre  işleme tesisinde zemin ve ekipman temizliğinde kullanılan klor içeren, alkali, sıvı köpüklü temizlik maddesidir. Organik kirleri ve benzeri yağlı ürün kalıntılarını iyi temizler. Ortamda bulunan kalıntılar uzaklaştırılarak ön temizlik yapılır. Ardından köpük sistemi ile ürün yüzeye uygulanır. Yüzeylerde fırça ile ovalama işlemi yapılır ve ürün yarım saat yüzeyde bekletilir daha sonra durulama işlemi yapılır.                                                            

image
MEAT PX-455

KONSANTRE ASİDİK KÖPÜKLÜ TEMİZLİK SIVISI

Et entegre işleme tesisinde ağır kireç kalıntısı olan yüzeylerde, kullanılır. MEAT PX-455 Kokusuzdur, uygulandığı yüzeyde kalıntı bırakmaz. Kararmış tüm alet ve ekipmanların temizlenmesinde (plastik hariç) ve parlatılmasında kullanılabilir. Paslanmaz çelik yüzeylere parlaklık verir.  

image
MEAT PX-458

GENEL HİJYEN SIVISI (QAC BAZLI)

İçerdiği kuarterner amonyum klorür ile HİJYEN sağlar. MEAT PX-458 GENEL HİJYEN SIVISI kullanılmadan önce hijyen yapılacak yüzeyler temizlik deterjanları ile temizlenerek kirlerden tamamen arındırılır. Temizlik sonrası kesinlikle durulama yapılır. Metallerde korozyona neden olmaz. Her türlü köpük uygulama sistem ve ekipmanları ile kullanıma uygundur

image
MEAT PX-459

KONSANTRE PERASETİK ASİT BAZLI HİJYEN SIVISI

Cam, seramik, silikon, plastik (pleksiglas dahil) ve paslanmaz çelik malzemelerle uyumludur. MEAT PX-459 Aldehit, fenol, alkol ve kuarterner amonyum bileşiği içermez. Temizlik deterjanları ile birlikte kesinlikle kullanılmaz. Doğada biyolojik olarak parçalanır. Ön temizliği ve durulaması yapılan alet ve ekipmanların daldırma, pulverize yöntemi ile kısa sürede etki ederek yüzeyde hijyen sağlar.

image
MEAT PX-460

KONVEYÖR BANT TEMİZLEME SIVISI

Et entegre işleme tesislerinde üretim hattının bulunduğu konveyör bantların temizliğinde kullanılır. MEAT PX-460 Gıda maddelerine zarar vermez. İçeriğinde ki etken maddesi ile temizleme işleminin yanında hijyende sağlamaktadır.                               

image
MEAT PX-461

KONSANTRE ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK SIVISI

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde kullanılabilen, mükemmel yağ çözme özelliğine sahip yüksek alkali ve köpüklü bir üründür. Hijyen güvenliğine katkıda bulunur. Kullanılan yüzeye zarar vermez. Proteinlerin, yağların ve karbonhidratların temizliğinde kesin çözüm sağlar. Her türlü köpük uygulama sistem ve ekipmanları ile kullanıma  uygundur. Doğada biyolojik olarak parçalanır. MEAT PX-461 konsantre yapıda olduğundan dolayı direk kullanımlarda performans göstermez  

image
MEAT PX-462

KROM EKİPMANLARI TEMİZLEME SIVISI

Et entegre işleme tesislerinde bulunan krom alet ve ekipmanlarını kireç ve kirlerden temizlemek için kullanılır. MEAT PX-462 İçeriğindeki etken madde ile zaman içerisinde oksitlenme sonucunda meydana gelen mat görünümü yok eder ve yüzeye parlaklık kazandırır.

image
MEAT PX-463

POLİETİLEN ET KESİM MASASI VE EKİPMANLARI TEMİZLEME SIVISI

Et işleme tesislerinde polietilen masa, kesim bıçağı, kesim tablaları ve diğer kesim ekipmanları temizlenmesinde kullanılır. MEAT PX-463 Genel kirlenmeyi giderir ve geniş perspektifte hijyen sağlar. Hızlı ve etkilidir.                                                                                                          

image
MEAT PX-464

ALKOL BAZLI GENEL TEMİZLİK SIVISI (KOKUSUZ)

Et entegre işleme alanında zemin ve genel temizleyici olarak kullanılır. MEAT PX-464 Konsantre bir üründür. Her türlü zemini büyük bir hızla temizler. Temizlik sonrası tortu kalıntı bırakmaz. Metal aksamlara zarar vermez.