Hayata dair her yerde

HIZLI İLETİŞİM


info@polaks.com.tr


image
RENKSİZ VE KOKUSUZ HİJYENİK EL TEMİZLEME SIVISI

CHICKEN PX-176

Bol köpüklü olarak günlük el temizliği ihtiyacınızı karşılamak için
üretilmiştir. CHICKEN PX-176 İçeriği sayesinde ellerinizin doğal
yumuşaklığını ve parlaklığını sağlayacaktır. Cildi tahriş etmez.
Renksiz ve kokusuz el temizleme sıvısı ile ovma işleminden sonra
ellere su tutularak durulanır. Doğada biyolojik olarak en az %80 parçalanır.
Kullanım Yerleri : Tüm sektörlerde, toplu yaşam alanlarında kullanılır.

image
ALKOL BAZLI GLİSERİNLİ EL HİJYEN SIVISI

CHICKEN PX-177

Sabun ya da yıkama maddeleri ile eller sadece kaba kirinden arındırılmış olurlar. Alkol bazlı gliserinli el hijyen sağlayıcı ürün ellerdeki kirleri kalıntı bırakmadan temizler. CHICKEN PX-177 Yüksek konsantrasyonda alkol içeriği ile ellerin yıkanmasına gerek kalmadan hızlı hijyenik el temizliği sağlar. Ellerde kullanıma uygun olduğu için sık kullananlarda elleri tahriş etmez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir. 

image
KONSANTRE SİNEK, LAVRA VE KÖTÜ KOKU ÖNLEYİCİ SIVI

CHICKEN PX-178

Mevcut ve oluşmakta olan kötü kokuları hızlı  ve kalıcı şekilde yok eder. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur. CHICKEN PX-178 Klor, formaldehit, amonyak gibi bileşiklere göre daha etkili ve güvenlidir

image
KONSANTRE ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK SIVISI

CHICKEN PX-179

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde kullanılabilen, mükemmel yağ çözme özelliğine sahip yüksek alkali ve köpüklü bir üründür. Hijyen güvenliğine katkıda bulunur. Kullanılan yüzeye zarar vermez. Proteinlerin, yağların ve karbonhidratların temizliğinde kesin çözüm sağlar. Her türlü köpük uygulama sistem ve ekipmanları ile kullanıma  uygundur. Doğada biyolojik olarak parçalanır. CHICKEN PX-179 konsantre yapıda olduğundan dolayı direk kullanımlarda performans göstermez . Korozyona neden olmaz.                        

image
İŞLETME GİRİŞİ AYAK HİJYEN SIVISI

CHICKEN PX-183

CHICKEN PX-183 Paspasın üzerine dökülmekte olan hijyen sıvısı paspasın içerisine nüfuz eder. Paspasın üzerine basıldığında paspasın yüzeyi aşağı çöker ve hijyen sıvısı ayakkabı tabanına temas eder. Bu işlem ayakkabı tabanını kir ve çamurdan temizler. Ayağınızı çektikten sonra, paspas tekrar sıvıyı emer, kir ve çamur üst yüzeyde kalır.                                                                                           

image
İŞLETME GİRİŞİ ARAÇ HİJYEN SIVISI

CHICKEN PX-184

 İşletmelerin ya da  çiftliklerin  giriş  ve  çıkışlarına  kurulan  ve sisleme yönetimiyle ( pulverize )aracın en ücra noktalarına kadar  hijyenli sıvıyı ulaştıran tünel  şeklinde hijyen sistemidir. Tünelin iç alanına yerleştirilen çok sayıda nozulun sisleme yöntemiyle 5 mikrona kadar parçalanmış CHICKEN PX-184 sıvısını püskürtmesiyle  hijyen gerçekleşir.                                                                                   

image
KÜMES İÇME SULARI HİJYEN ÜRÜNÜ (SIVI-TOZ)

CHICKEN PX-187

Kümes içme suları kaliteli olmalıdır. Su kalitesindeki değişim hayvanların sağlığını, yumurta üretimini, et ve yumurta kalitesini etkiler. Üretim alanlarında özellikle yaz aylarında  sıcaklık ve nemden dolayı yüksek risk oluşur. Bunu engellemek için içme sularına CHICKEN PX-187 Kümes içme suları hijyen ürünü ilave edilerek tedbir alınır.                         

image
KÜMES İÇİ ORTAM HİJYEN SIVISI (SİSLEME)

CHICKEN PX-188

Kümes, yatak, ortam ve zeminlerde kullanılan köpüklü hijyen sıvısıdır. QAC bazlı ve Gluteraldehit bazlı olmak üzere iki çeşit kümes içi ortam hijyen sıvısı vardır. CHICKEN PX-188 Kısa sürede ve düşük sıcaklıklarda bile etki ederek uygulanan yüzeyde kalıcı hijyenik temizlik sağlar. Sert ve yumuşak sularda etkilidir.